PROGRAM

08:30 - 08:45 REJESTRACJA

08:45 - 09:00OTWARCIE KONFERENCJI I POWITANIE UCZESTNIKÓW

09:00 - 11:10 PANEL PIERWSZY

09:00 - 09:20"Skok w przyszłość – rewolucja technologiczna inżynierskiego świata.", Bartosz Jankowski, RICS

09:20 - 09:50"Narzędzia koordynacji międzybranżowej w programach ARCHICAD i Solibri.”, Paweł Przybyłowicz, WSC

09:50 - 10:10"BIM w prefabrykacji - oprogramowanie Tekla Structures i jego wykorzystanie", Marcin Cabała, CONSTRUSOFT

10:10 - 10:40Uwolnij potencjał Open BIM w branży konstrukcji stalowych - Otwórz umysł i znajdź rozwiązanie", Bernhard Mühlenen, SENN AG

10:40 - 11:10PRZERWA KAWOWA

11:10 - 13:10PANEL DRUGI

11:10 - 11:30"Wdrożenie BIMu w różnych działach w firmie wykonawczej: w biurze i na budowie", Wojciech Kozłowski, AEC DESIGN

11:30 - 12:00"Revit Standards i interoperacyjność IFC ", Dhr. Jan Van Sichem, BIMplan

12:00 - 12:20"BIM dla architekta - możliwości i szanse", Robert Szczepaniak, DESIGN EXPRESS

12:20 - 12:50"Edukacja BIM - czy potrzebujemy nowego paradygmatu nauczania?", dr Arto Kiviniemi, School of Architecture in the University of Liverpool"

12:50 - 13:10"Nadążanie za zmianami" - Monika Kowalska, Commercial Account Manager, Bentley Systems.

13:10 - 14:00LUNCH

14:00 - 17:00PANEL TRZECI

14:00 - 14:20"Rozwiązania Lenovo dedykowane do BIM – wybieraj świadomie.", Łukasz Rutkowski, Lenovo Polska

14:20 - 14:50"IFC w Open BIM workflow", Jiri Hietanen, DATACUBIST OY

14:50 - 15:20"Geoinformatyczne modelowanie przestrzeni integralną częścią wieloetapowych procesów BIM.", Michał Garstecki, Amigeo

15:20 - 15:50"Cyfryzacja procesu inwestycyjnego,  a rozwój gospodarki", Anna Streżyńska, MC2 Solutions

15:50 - 16:20"Projektowanie instalacji MEP w formacie Open BIM.", Marek Piotrowicz, TB Poland

16:20 - 16:50"Rola BIM Menedżera na przykładzie projektu Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach", Karolina Wróbel, MAD Engineers

16:50 - 17:00"WITAMY W PRZYSZŁOŚCI! Prezentacja na żywo", Mitch Borysławski, ECODOMUS

17:00PODSUMOWANIE, ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

PROGRAM

08:30 - 08:45 REJESTRACJA

08:45 - 09:00OTWARCIE KONFERENCJI I POWITANIE UCZESTNIKÓW

09:00 - 11:10 PANEL PIERWSZY

09:00 - 09:20"Skok w przyszłość – rewolucja technologiczna inżynierskiego świata.", Bartosz Jankowski, RICS

09:20 - 09:50"Narzędzia koordynacji międzybranżowej w programach ARCHICAD i Solibri.”, Paweł Przybyłowicz, WSC

09:50 - 10:10"BIM w prefabrykacji - oprogramowanie Tekla Structures i jego wykorzystanie", Marcin Cabała, CONSTRUSOFT

10:10 - 10:40Uwolnij potencjał Open BIM w branży konstrukcji stalowych - Otwórz umysł i znajdź rozwiązanie", Bernhard Mühlenen, SENN AG

10:40 - 11:10PRZERWA KAWOWA

11:10 - 13:10PANEL DRUGI

11:10 - 11:30"Wdrożenie BIMu w różnych działach w firmie wykonawczej: w biurze i na budowie", Wojciech Kozłowski, AEC DESIGN

11:30 - 12:00"Revit Standards i interoperacyjność IFC ", Dhr. Jan Van Sichem, BIMplan

12:00 - 12:20"BIM dla architekta - możliwości i szanse", Robert Szczepaniak, DESIGN EXPRESS

12:20 - 12:50"Edukacja BIM - czy potrzebujemy nowego paradygmatu nauczania?", dr Arto Kiviniemi, School of Architecture in the University of Liverpool"

12:50 - 13:10"Nadążanie za zmianami" - Monika Kowalska, Commercial Account Manager, Bentley Systems.

13:10 - 14:00LUNCH

14:00 - 17:00PANEL TRZECI

14:00 - 14:20"Rozwiązania Lenovo dedykowane do BIM – wybieraj świadomie.", Łukasz Rutkowski, Lenovo Polska

14:20 - 14:50"IFC w Open BIM workflow", Jiri Hietanen, DATACUBIST OY

14:50 - 15:20"Geoinformatyczne modelowanie przestrzeni integralną częścią wieloetapowych procesów BIM.", Michał Garstecki, Amigeo

15:20 - 15:50"Cyfryzacja procesu inwestycyjnego,  a rozwój gospodarki", Anna Streżyńska, MC2 Solutions

15:50 - 16:20"Projektowanie instalacji MEP w formacie Open BIM.", Marek Piotrowicz, TB Poland

16:20 - 16:50"Rola BIM Menedżera na przykładzie projektu Dolnośląskiego Centrum Sportu w Jakuszycach", Karolina Wróbel, MAD Engineers

16:50 - 17:00"WITAMY W PRZYSZŁOŚCI! Prezentacja na żywo", Mitch Borysławski, ECODOMUS

17:00PODSUMOWANIE, ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

Lokalizacja najbliższej konferencji:

Ul. Chłodna 51, Warszawa
CENTRUM KONFERENCYJNE GOLDEN FLOOR (32 PIĘTRO)